telefon izolace staveb email kontola vlhkosti
Otevřít menu
PAKR, s.r.o.
PAKR, s.r.o.
email Hydroizolace staveb info@pakrsro.cz
telefon kontola vlhkosti +420 777 932 388
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
   

O firmě PAKR s.r.o.

Na trhu hydroizolací staveb a oprav plochých střech se pohybujeme již 20 let. Po celou dobu se snažíme o jediné. Být nejlepšími v oboru. Preciznost a kvalita za rozumnou cenu je pro nás samozřejmostí. Jsme stabilní firmou, za kterou hovoří spokojení klienti, kteří jsou naší nejlepší reklamou a jejich doporučení nás velmi těší.

Rozsah realizace našich zakázek není nikterak omezen místem realizace. Pokud je klient ochoten naší práci zaplatit - včetně nákladů s tím spojených – doprava, ubytování atd., realizujeme zakázku kdekoliv. Například Albert Teplice, dostavba LIDLU ve Vimperku, malá hala Varnsdorf, oprava SP České Budějovice a další.

Většinu zakázek realizujeme zejména v Praze a středních Čechách. Jednorázové zakázky – impedanční defektoskopie, havarijní opravy na obchodních centrech, atd. však řešíme po celé České Republice. V těchto případech se jedná o dlouholetou spolupráci se společnostmi, které spravují objekty a jde zde především o vzájemnou důvěru v odvedenou a následně uhrazenou pracovní činnost.

Budeme rádi, pokud se stanete našimi spokojenými klienty i Vy!

nahoru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím