telefon izolace staveb email kontola vlhkosti
Otevřít menu
PAKR, s.r.o.
PAKR, s.r.o.
email Hydroizolace staveb info@pakrsro.cz
telefon kontola vlhkosti +420 777 932 388
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
   

Sekání vysoké trávy

K základním povinnostem každého vlastníka pozemku patří omezování výskytu a šíření škodlivých organismů, včetně plevelů. Společným zájmem je tedy zamezit vzniku škody jiným osobám nebo poškození životního prostředí současně s ohrožením zdraví lidí a zvířat. Vysoká tráva, plevel rostoucí na pozemku nejenom že vzhledově působí nehezky, ale především znepříjemňuje život alergikům a zhoršuje jejich zdravotní stav. Tato povinnost je každému vlastníkovi pozemku stanovena zákonem.

Díky naší specializované technice – mulčovač vysoké trávy, plevele a náletu, či luční mulčovač, v kombinaci s traktorem, není údržba pozemků pro vlastníky žádný problém. Zpravidla se mulčování těchto pozemků provádí 2krát do roka, v závislosti na schopnostech růstu trávy či plevele vzhledem ke klimatickým podmínkám. Po dohodě se zákazníkem lze samotné mulčování provádět pravidelněji. Cena samotného mulčování se odvíjí od dojezdové vzdálenosti k pozemku, samotné velikosti pozemku, četnosti provádění samotného mulčování za 1 rok, dále od výšky trávy či plevele, nebo od množství náletových dřevin. Naše služby využívají soukromí vlastníci pozemků, obce či společnosti.

V případě dotazu mě neváhejte kontaktovat.

nahoru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím